“Her zaman ve her durumda Devletimizin yanındayız”

Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Okan Ertorun “Biz Ülkücüler her zaman ve her durumda devletimizin yanındayız.” dedi.

Türkiye 26 Temmuz 2020 16:05
“Her zaman ve her durumda Devletimizin yanındayız”
-A +A

Ülkü Ocakları Eski Başkanı ve Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Okan Ertorun, “Her zaman Devleti’nin yanında olan Ülkücüler, yakın tarihte olduğu gibi elini taşın altına sokmuş ve 15 Temmuz sürecinden bu yana Türk siyaset hayatının en önemli değeri olduğunu göstermiştir.” dedi. 
 
Koronavirüs küresel salgını (pandemi) ve Cumhur İttifakı ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Ertorun, koronavirüs küresel salgınının Cumhur ittifakı’nın önemini bir kez daha ortaya koyduğunu ifade etti. Güçlü devlet yönetimi ve hızlı müdahale ile krizin kontrol altına alındığını belirten Ertorun “Milletimiz müsterih olsun! Bu zor günleri köklü devlet, millet ve medeniyet geleneği, güçlü dayanışma ile aşacağız.” dedi. Cumhurbaşkanlığı seçimlerindeki birlikteliğin, bu zor günlerde devam etmesinin bir zaruret haline geldiğine değinen Ertorun “Cumhur İttifakı, milletinin devletiyle kucaklaşmasını sağlayan bir ‘milli ittifak’ olmuştur. Milliyetçi siyaset ve milli devlet, kısa zamanda etkisini göstermiş ve Türkiye’nin Kızıl Elma’sı yeniden Türk Birliği olmuştur.” şeklinde konuştu.  
 
“Ülkücülerin tek sevdası; vatan ve devletin bekası”
 
Ülkücülerin tek sevdasının vatan ve devletin bekası olduğunu kaydeden Ertorun, Cumhur İttifakı’nın küresel buhran döneminde ülkemizi güçlü yarınlara taşıyacak önemli bir yapı taşı olacağının altını çizerek “Ülkemizin tüm sorunlarını iyi biliyoruz ve çözümü için Sayın Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin milli duruşu ve milliyetçi siyasi politikalarının ülkemizi ve cumhur ittifakını güçlü yarınlara taşıyacağına inancımız tamdır.”  ifadelerini kullandı.
 
Ertorun “Kızıl Elma, Turan Ülkümüzde ve her zaman olduğu gibi bundan sonra da Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin alacağı her kararda, Ülkücü Hareket olarak yanında ve emrinde olmaya devam edeceğiz. Dini Devlet, Mülkü Millet; Devlet-i Ebed Müddet!” diyerek açıklamasını tamamladı.
 

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

Duyurular
Arşiv
2012 Softmedya tüm hakları saklıdır Softmedya Haber Scripti Yazılımı