Gökçin, Narsist Yabancı’yı müzikseverlerle buluşturdu

Magazin 24 Mayıs 2021 20:01
Videoyu Aç Gökçin, Narsist Yabancı’yı müzikseverlerle buluşturdu
A
a

Alternatif Pop-Rock müziğin Türkiye’deki güçlü ses adaylarından biri olan Gökçin, ilk teklisi Narsist Yabancı ile dinleyicilerinin karşısına çıktı.

Farklı sound’u ve çarpıcı vokalleriyle Alternatif Pop-Rock müziğin Türkiye’deki güçlü ses adaylarından biri olan Gökçin, ilk teklisi Narsist Yabancı’yı dinleyicilerinin beğenisine sundu.
 
Narsist Yabancı’nın sözü ve müziği de sanatçı bir ailede doğarak müzikle dolu bir ortamda büyüyen Gökçin’e ait.
Tüm dijital platformlarda yayımlanan şarkının prodüktörlüğünü, piyano ve gitarları da çalan ünlü müzisyen Yuriy Ryadchenko üstlendi. Mert Türkmen davulları çalarken miks ve masteringini ise Doğa Saraç gerçekleştirdi.
 
İçinde bulunduğumuz zamanın ruhunu yansıtan Narsist Yabancı, Gökçin’in vokal performansı ile 2021 yılının güçlü kadın müzisyenlerinden olacağının sinyallerini veriyor.
 
Ünlü isimlerle çalıştı
 
1983 yılında İstanbul’da doğan Gökçin, üniversite yıllarında amatör bir Rock grubunun solistliğini yaptı ve konserlerinde vokallerine hayran olduğu Şebnem Ferah, Özlem Tekin, Dolores O’Riordan, Nina Persson gibi sanatçıların şarkılarını seslendirdi. Üyesi olduğu korolarda, repertuarına birçok dilden ve farklı türlerden şarkılar ekleme fırsatı buldu. Varşova'da Kościół Świętego Krzyża, Roma'da Pantheon, İstanbul'da Aya İrini gibi seçkin konser mekânlarında yurt içi ve yurt dışında müzisyenlerle birlikte sahne aldı.
 
Kendi yazdığı şarkıları sahnede dinleyicisi ile birlikte söyleme hayalini kuran Gökçin, müzikte kalıcı bir yer edinmek için art arda şarkılar üreterek kariyerinde hızlı adımlarla ilerlemeyi planlıyor.
 
Öykü ödülleri var
 
Çocukluğundan itibaren yazının her türüne olan ilgi duyan Gökçin, yazdığı öykülerle çeşitli yarışmalarda ödül aldı.
Televizyon kanalları ve dergilerde editörlük, reklam ajanslarında metin yazarlığı yaptı.
 
 
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat