Gazetehamburg 11 yaşında

Hamburg 23 Kasım 2020 22:37
Videoyu Aç Gazetehamburg 11 yaşında
A
a

Avrupalı Türklerin sesi olmak amacıyla 24 Kasım 2009’da yayın hayatına başlayan gazetehamburg bugün 11 yaşında. İyisi ile kötüsü ile 11 yıl geçti

Avrupalı Türklerin sesi olmak amacıyla 24 Kasım 2009’da yayın hayatına başlayan gazetehamburg bugün 11 yaşında. İyisi ile kötüsü ile 11 yıl geçti
Yazılmayanları korkusuzca yazabilen, Avrupalı Türkleri yakından ilgilendiren birçok habere imza atan gazetehamburg, okuyucusundan her zaman “Yazarsa gazetehamburg yazar.” anlayışı gördü. Her koşulda, “doğru ve ilkeli haber” sunma çabamızı destekleyerek bizi bugünlere getiren başta okuyucularımıza, yazar kadromuza  ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

11. yılımızda iki kayıp verdik

Okuyucularımızın medyadaki temsilcisi olma, onların sesini her platformda kamuoyuna yansıtma amacımızı, aradan geçen 11 yılda aralıksızca gerçekleştirirken ne yazık ki bütün dünyada büyük trajedilere yol açan koronavirüs pandemisi, bizim de canımızı fena halde yaktı. Geçen yıl, Zafer Özpolat Medya bünyesine katılan gazetehamburg’un 11.yılında, maalesef iki kayıp verdik.
Zafer Özpolat Medya Muhasebecimiz 68 yaşındaki Martin Dibek ile 29 yaşındaki Haber Sorumlumuz Deniz Can kardeşimizi koronavirüs belasında kaybettik.
İki dostumuzun da mekânı cennet olsun.

Görevimizi sürdürüyoruz

Acımız çok büyük. Acımız anlatılamaz. Bununla birlikte 11 yıl bize güvenen, destek veren okuyucularımızın özgür haber alma ihtiyacını sürdürme kararlığındayız. Görev bilincimiz, bizi acılarımıza karşın çaresizliğe kapılmadan acımızı içimize gömerek okuyucularımızla buluşmayı zorunlu kılıyor.
Gazetehamburg Zafer Özpolat Medya bünyesinde profesyonel kadrosu ile yayın hayatını sürdürmeye devam edecektir.

1000
icon
Mehmet Atak 27 Kasım 2020 12:01

Zafer Bey, Gazete Hamburg'un 11. yayın yılı münasebetiyle tebriklerimi sunar, medya branşında başarılar dilerim.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat