Ebru Keskin’in “Yoksun” klibinin ilginç öyküsü

Magazin 29 Kasım 2022 12:17
Videoyu Aç Ebru Keskin’in “Yoksun” klibinin ilginç öyküsü
A
a

Ebru Keskin, “Yoksun” isimli şarkısının klip çekiminde ölüm tehlikesi atlattı.

Ebru Keskin, sözü ve müziği kendisine ait olan “Yoksun” isimli şarkısının klip çekiminde ölümle karşı karşıya geldi.
Şarkıcı, klibin yönetmeni Yusuf Can Özbilen’e ev partisinde su patlaması fikrini sundu. Yönetmen bu fikri beğendi ama hiç kimsenin, eşyalarla birlikte evinin su altında kalmasına izin vermeyeceğini söyledi. Böylece çekimlerin dışarıda yapılmasına karar verildi.
Gece çekimleri 22:00 ile 07:00 saatleri arasında yapıldı. Su tankerleri ile yağmur etkisi verildi. İlk set altı derece soğuklukta dışarıda gerçekleştiği için Ebru Keskin şoka uğradı ve beyni durma noktasına geldi. Dili tutuldu ve konuşamaz durumdaydı. Ekip sanatçıyı hemen sıcak bir alana götürüp kendisine getirmeye çalıştı. Bir süre sonra normale dönen Ebru Keskin, henüz bitmeyen son iki kaydı da aldı. Set bu şekilde başarıyla sonlandırdılar.
Felaketler bu kadarla kalmadı. İkinci set için iplerle dört metre yukarı asılan sanatçı, güvenlik korsesi sıkışınca boğulma tehlikesi geçirdi. Kısa bir molanın ardından bu seti de atlattılar. Bir sonraki sahne, su altında geçecekti ama Ebru Keskin’in bedeni bu kadarını kaldıramayacak hâldeydi. Son dakikada sahne iptal oldu.

“Kesinlikle değdi”

Birçok badireden geçen klip, Ebru Keskin’in Latin ritimleri eşliğinde yaptığı seksi danslardan oluşuyor. Ev içi çekimlerinin iç ısıtan görüntüleri dış çekimlerin soğuk etkisini kırıyor. Ebru Keskin o anları şu sözlerle ifade ediyor:
“Hayatım boyunca yaşadığım en korkunç anlardı. En zor geçen klip oldu. Ama değdi mi? Kesinlikle değdi.”
Sanatçı ertesi gün son gaz devam ederek İstanbul’da sahne aldı. Aranjesini İngiltere’de yaşayan Aranjör Kougray’ın üstlendiği şarkı Mahzen Fabrick Tolga Aykut prodüktörlüğünde bütün platformlarda yayımlanıyor.  
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat