CHP HH SH GENEL KURULU 27 KASIM’DA YAPILACAK

Hamburg 8 Ekim 2022 21:17
Videoyu Aç CHP HH SH GENEL KURULU 27 KASIM’DA YAPILACAK
A
a

CHP Hamburg ve Schleswig-Holstein Derneği Başkanı Erol Buldak, genel kurullarını 27 Kasım 2022 tarihinde yapacaklarını söyledi.


CHP Hamburg ve Schleswig-Holstein Birliği (CHP HH SH) Genel Kurulu 27 Kasım 2022 tarihinde gerçekleştirilecek.
CHP Hamburg ve Schleswig-Holstein Derneği Başkanı Erol Buldak yaptığı açıklamada, 06 Ekim 2022 tarihindeki yönetim kurulu toplantısında bu kararı aldıklarını belirterek “Başta pandemi dönemi olmak üzere CHP’nin yurt dışı örgütlenmesi, CHP Almanya'nın yeniden yapılanması, görev değişiklikleri, atamalar, yeni örgütlenme modelleri, tüzük değişlikleri nedeni ile genel kurulumuzu gerçekleştiremedik.” ifadesini kullandı.  

“Genel merkezle koordinasyon içerisindeyiz”

Açıklamasında göreve geldikleri ilk günden itibaren her aktive ve çalışmayı CHP Genel Merkezi'mizdeki görevli ve yetkili kişilerle koordinasyon içinde ve karşılıklı görüş alışverişi ile yürüttüklerini aktaran Buldan “Bundan sonraki süreçte ayrıntılı bilgileri yasal çerçevede ve tüzüğümüz gereği üyelerimizle ve ilgili kurum ve kişilerle istişare içerisinde paylaşacağız.
Genel kurulumuzun bizlere ve iktidara yürüyen partimize yakışır şekilde geçmesi inancımla tüm üyelerimizi katkı sunmaya ve katılım göstermeye davet ediyorum.”
şeklinde açıklamasını tamamladı
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat