Bentour Reisen yeni sezona başlıyor

Türkiye 31 Mart 2022 12:47
Videoyu Aç Bentour Reisen yeni sezona başlıyor
A
a

Bentour Reisen, otel rehberliği eğitim kursu düzenleyerek yeni sezonu açtı.

Turizm şirketi Bentour Reisen, yeni sezonun açılışını gerçekleştirdi. 
Şirket bu kapsamda, 30'dan fazla Bentour Reisen otel rehberinin katıldığı otel rehberliği eğitim kursu düzenledi. Paloma Perissia Side’de, 28 Mart’ta düzenlenen kursta; müşteri hizmetleri, rehberlik hizmeti, operasyon, hukuk ve psikoloji konularını kapsayan eğitim ve geliştirme programı ele alındı. Rehber ve misafir arasındaki iletişim, etkileşim ve yeteneklerin farklılaşma çalışmaları yapıldı.

Müşteri memnuniyeti yüzde 99,6
Bentour Reisen Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Uğur yaptığı açılış konuşmasında, otel rehberinin müşteri karşısında Bentour’u temsil eden kişi olmasının önemine vurgu yaptı. Uğur, müşteri memnuniyetinin yüzde 99,6 düzeyde olma başarısına otel rehberlerinin sayesinde ulaştıklarını vurguladı. Uğur, diğer firmalardan farklı olarak Bentour‘un fiyat odaklı değil, hizmet odaklı bir firma olduğunun altını çizdi.
Bentour Reisen CEO'su Deniz Uğur'da açılış konuşmasında kursun önemine işaret etti.

Duyguların karar üzerindeki etkisi
Kursta, Kadir Uğur’un İstanbul Erkek Lisesi’nden sınıf arkadaşı ve şimdiye kadar 600 bin adet basılan 40’ın üzerinde kitabın yazarı Psikolog Prof. Dr. Acar Baltaş, verdiği eğitimde iş hayatında iletişimin yanı sıra duyguların kararlar üzerindeki etkisine dikkat çekti.
Günün diğer eğitimcileri arasında; Bentour Reisen Müşteri Hizmetleri Uzmanı Bettina Sabel, turizm hukuku konularına yönelik Avukat Erdal Yiğit, rezervazyon sistemiyle ilgili Bentour Reisen yöneticilerinden Dieter Reiser ile satış ve pazarlamaya ilişkin Christian Hauk yer aldı.
Başarılı geçen rehber eğitimi eğlenceli akşam yemeği ile sona erdi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat