Atlasglobal’den Dört Yeni Hat

Türkiye 5 Şubat 2017 20:01
Videoyu Aç Atlasglobal’den Dört Yeni Hat
A
a

Atlasglobal Havayolları, Rusya ve BDT bölgesinde dört yeni hattı uçuş noktaları arasına kattı.

Atlasglobal Havayolları uluslararası arenada büyüme hedefleri doğrultusunda rotasını Rusya’ya ve BDT Bölgesi’ne çevirdi. Atlasglobal uçuşlarına Rusya ve BDT Bölgesi’nde olmak üzere dört yeni nokta daha ekleyerek Rusya’da Samara, Tümen ve Mineralnye Vody ile Kazakistan’da Karaganda’ya tarifeli seferlere başlıyor.  Samara’ya 10 Mart 2017 tarihinde, Mineralnye Vody’ye 13 Mart 2017 tarihinde, Tümen ve Karaganda’ya 15 Mart 2017 tarihinde başlayacak uçuşlar Atlasglobal’in web sitesi atlasglb.com’da satışa sunuldu.
Atlasglobal yolcuları, Rusya’nın 3 farklı şehrine ve Kazakistan’ın Karaganda kentine alıştıkları Atlasglobal konforu ve ayrıcalığıyla uçabilecek. Atlasglobal’in İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan gerçekleşecek Samara, Tümen, Mineralnye Vody ve Karaganda seferlerinin detayları aşağıdaki gibidir:
 

Uçuş Numarası Hat Uygulanan Günler Kalkış Saati Varış Saati
KK6707 İstanbul - Samara Salı ve Cuma 23:50 04:05
KK6706 Samara - İstanbul Çarşamba ve Cumartesi 07:00 09:35
         
Uçuş Numarası Hat Uygulanan Günler Kalkış Saati Varış Saati
KK6955 İstanbul - Tümen Çarşamba ve Cumartesi 23:00 05:35
KK6954 Tümen - İstanbul Perşembe ve Pazar 06:35 09:30
 
 
Uçuş Numarası Hat Uygulanan Günler Kalkış Saati Varış Saati
KK6917 İstanbul – Mineralnye Vody Pazartesi – Perşembe - Pazar 23:40 01:50
KK6916 Mineralnye Vody - İstanbul Pazartesi – Salı - Cuma 05:45 08:00
                                  
 
 
 
 
 

Uçuş Numarası Hat Uygulanan Günler Kalkış Saati Varış Saati
KK6742 İstanbul – Karaganda Çarşamba - Pazar 21:50 05:45
KK6743 Karaganda - İstanbul Perşembe - Pazartesi 07:30 10:10
 
 
Atlasglobal yolcuları yurt içinde Adana, Antalya, Bodrum, İzmir, Gaziantep, Kayseri, Konya, Trabzon, Kıbrıs, yurt dışında Amsterdam, Düsseldorf, Hamburg, Cidde, Kopenhag, Stansted, Medine, Milano, Paris, Stockholm ve Zürih’e uygun bekleme süreleri ile İstanbul bağlantılı olarak Rusya ve Kazakistan’da açılan yeni hatlara rahatça seyahat edebilecek.
Uçan Şeflerle lezzetli uçuşlar
Atlasglobal, 3 saat ve üzeri tüm uçuşlarında olduğu gibi Rusya seferlerinde de yolcularını “Uçan Şef”lerin hazırladığı özel ikramlar eşliğinde ağırlıyor. Türk ve dünya mutfağından farklılaştırılmış ikramlar hazırlayan “Uçan Şefler”, konuklar ile birebir ilgilenerek özel sunumlar eşliğinde seyahatlerini daha keyifli ve lezzetli kılmak için çalışıyor.
Rusya’da ve BDT Bölgesi’nde açılan yeni hatlar olan Tümen, Samara, Mineralnye Vody ve Karaganda’ya EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yaralanıyor.
 
Business Class’ta ayrıcalıklı uçuş keyfi
 
Atlasglobal, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına gerçek Business Class tecrübesi de sunuyor. Business Class’ta seyahat edenler 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda lounge kullanımı gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.
 
Tümen, Samara, Mineralnye Vody ve Karaganda uçuşlarının biletleri atlasglb.com ve yetkili acentelerden satın alınabiliyor.
 
 
 
 
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat