Almanya'da korkutan patlama! Dumanlar kilometrelerce öteden görüldü, halka "Dışarı çıkmayın" uyarısı yapılıyor

Almanya 27 Temmuz 2021 12:35
Videoyu Aç Almanya'da korkutan patlama! Dumanlar kilometrelerce öteden görüldü, halka "Dışarı çıkmayın" uyarısı yapılıyor
A
a

Almanya'nın Leverkusen kentinde bir kimya sanayi sitesinde patlama meydana geldi. Patlama nedeniyle yaralı olup olmadığı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı. Nedeni bilinmeyen patlama nedeniyle halka 'dışarı çıkmayın ve pencerelerinizi açmayın' uyarısı yapılıyor.

Almanya'nın Leverkusen kentindeki bir çöp depolama tesisinde patlama meydana geldi. Polis, patlamanın etkisiyle yoğun duman oluşması nedeniyle çevredeki ev ve iş yerlerinin cam ve kapılarının kapalı tutulması çağrısında bulundu.

AKARYAKIT TANKLARININ BULUNDUĞU BİR ALANDA MEYDANA GELDİ

Patlama nedeniyle yaralı olup olmadığı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı. Alman medyası, patlamanın, tesisin akaryakıt tanklarının bulunduğu alanda meydana geldiğini yazdı.

OLUŞAN DUMAN KİLOMETRELERCE ÖTEDEN GÖRÜLDÜ

Leverkusen itfaiyesi de akıllı telefon kullanıcılarına "yüksek tehlike" uyarısı gönderdi. Patlama nedeniyle oluşan dumanın kilometrelerce uzaklıktan görülebildiği ifade edildi. Siyah dumanlar gökyüzünü kapladı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat