Almanya’da Erkek giyiminde ve gelinliklerde yeni bir Türk markası doğuyor.

Hamburg 16 Haziran 2018 21:38
Videoyu Aç Almanya’da Erkek giyiminde ve gelinliklerde yeni bir Türk markası doğuyor.
A
a

Almanya’nın Hamburg kentinde 22 yıldır terzilik mesleğini yapan Hazım Yılman, ’TUBASSİ’ adını verdiği markası ile erkek giyiminde iddialı giriyor.

Zafer ÖZPOLAT

Almanya’nın Hamburg kentinde 22 yıldır terzilik mesleğini yapan Hazım Yılman, ’TUBASSİ’  adını verdiği markası ile erkek giyiminde iddialı giriyor.

Erkek giyiminde ve gelinlikte bir çok ünlü firmalar arasında yer alacağına iddialı olduğunu söyleyen Adanalı Hazım Yılman’Kaliteli kumaş kullanıyoruz. Altın yıldız başta olmak üzere % 100 yünlü kumaşlar ile takım elbiseleri yapıyoruz.  Hamburg’da ki, mağazamızda beğendikleri takım elbise modellerini ölçü alarak dikiyoruz. Yakın bir zamanda ‘TUBASSİ’ adını verdiğimiz markamızın erkek giyiminde ünlü bir çok firmanın arasında yer alacağına iddialı bir şekilde inanıyorum’
 
Almanlar büyük ilgi gösteriyor
 
Almanların şimdiden büyük ilgisi ile karşılaştıklarını söyleyen Hazım Yılman’  Alman  müşterilerimizin çoğunun memnuniyeti bizi sevindirdi. Almanlar çok büyük ilgi gösteriyor. Kumaşlarımızın kaliteliği ve üzerine ölçü ile istediği modeli giydirmemiz, hem de  fiyatlarımızın her keseye uygun olması onları markamıza cazip ediyor.  Türk müşterilerimizin sayısı da her geçen gün artıyor. Buda bizim markamızın geleceğinin iyi olduğuna işarettir. ‘dedi
 
Gelinlik ’de de iddialıyız
 
Gelinlik’ de de iddialı olduklarını söyleyen Hazım Yılman ‘İstenilen model de gelinlik dikimi de yapıyoruz. Erkek giyiminde dar kesim  nasıl moda ise gelinlik ’de  ise 150 çeşit gelinlik modelimiz var.  Gelinlik modelini seçen müşterilerimizin ölçüsünü alarak üzerine dikiyoruz. Bir ayda kendilerine teslim ediyoruz. Damatlık çeşitlerimiz de var.  Toptan olarak satışlarımızda bulunmaktadır. Almanya'nın değişik kentlerine mağaza açmayıda düşünüyoruz.
Herkesi Hamburg’da bulunan mağazamıza davet ediyorum
.’

 

Adres ve iletişim
 
Gertrudenstrasse 2, Hamburg 20095
Montag - Freitag: 08:30 - 19:00
Samstag: 10:00 - 19:00
040 - 882 305 75
Email-info@tubassi.com

 

 
 
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat