Alman istihbaratından koronavirüsü inkar edenlere gözetim

Almanya 29 Nisan 2021 14:03
Videoyu Aç Alman istihbaratından koronavirüsü inkar edenlere gözetim
A
a

Almanya istihbarat servisinden yapılan açıklamada, 'koronavirüs inkar hareketinin' destekçilerinin, devlete zarar verme riski oluşturdukları için gözetim altına alınacağı belirtildi.

Almanya istihbarat servisinden yapılan açıklamada, 'koronavirüs inkar hareketinin' destekçilerinin, devlete zarar verme riski oluşturdukları için gözetim altına alınacağı belirtildi.
Almanya'da istihbarat servisi, son dönemlerde artan 'koronavirüs inkarcıları' konusunda harekete geçti. Ülkede koronavirüs salgını kapsamında alınan karantina ve hijyen kurallarını eleştiren hareketin destekçilerinin, devlete zarar verme riski oluşturdukları gerekçesiyle gözetim altına alınacakları ifade edildi. Almanya İçişleri Bakanlığı 'ndan yapılan açıklamada, "Temel demokratik düzenimizin yanı sıra, parlamentolar ve hükümetler gibi devlet kurumları, COVID-19 pandemisini kontrol altına almaya yönelik önlemlerin başlangıcından bu yana çok sayıda saldırı ile karşı karşıya kaldı" denildi. Bu saldırıların ise 'koronavirüs inkarcıları' tarafından yapıldığı ifade ediliyor.
 
"İNKARCILARIN AŞIRI SAĞCI GRUPLARLA BAĞLANTILARI VAR"
Gözetim altına alma kararına yönelik yetkililerden yapılan açıklamada, koronavirüs inkar hareketi destekçilerinin, 'Reichsbürger' olarak bilinen, Almanya'nın 1937 yılındaki sınırlarını, modern sınırları kabul eden aşırı sağcı grupla ilişkili olduğu belirtildi.

 
1000
icon
Nermin Gundüz 29 Nisan 2021 22:18

Onların sağcı oldukları koskocaman yalan. Illaha ki öyle bir damga vuracaklar ki, karşıtları yok edebilmek veya susturmak için oyunları deşifre olmaması için... Okadar doktorlar, virojlar, uzmanlar varki karşı olanlar, hem bilimsel olarak açıklamalar yapanlar. Ama onları konuşturmuyorlar. Hep satılmışları konuşturuyorlar. Aralarında her tür insan var. Müslumanlar da icnde dahil ayni fikire sahip. Kuş gribinde de denediler tutmadı. Hatta o dönemde bu planlarını deşifre eden bir uzman konuşmuştu. Kadına deli damgası vurdular inandırıcı olmaması. Şimdi her yerde piyonlarını oynatıyorlar.

0 0 Cevap Yaz
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat