Allianz Sigorta’dan Türk danışmanlık hizmeti

İş Dünyası/Ekonomi 4 Aralık 2022 21:47
Videoyu Aç Allianz Sigorta’dan Türk danışmanlık hizmeti
A
a

Allianz Sigorta, Hamburg’da Türk kökenli vatandaşlara yönelik Türk danışmanları görevlendirecek.

Allianz Sigorta, Hamburg’da Türk kökenli vatandaşlara iyi hizmet için genç Türk danışmanlarını göreve getirdi.

Hamburg’da Türk vatandaşları tarafından “içimizden biri” denilen Allianz Sigorta Temsilcisi Thosrten Schmidt, Türk vatandaşlarının kendi dilinden konuşabileceği Türk genç danışmanlarla sigorta alanında en iyi hizmeti vereceklerini aktardı.“Sigorta avantajlarından yararlanılmalı”

Ev, hukuk, şahıs, iş yeri, araba, hayat, emeklilik gibi alanlarda sigorta hizmeti verdiklerini aktaran Scmidt “Sigorta alanında çok büyük hizmetlerimiz var. Hamburg’da çok sayıda Türk vatandaşı yaşıyor. Türk vatandaşlara bazı sigortalardan en iyi şekilde yararlanmaları için kendi dillerinde konuşabileceği, anlaşabileceği genç Türk danışmanlarımızla hizmet veriyoruz. Vatandaşların ileride sigorta alanında mağduriyet yaşamaması için bazı sigorta avantajlarından yararlanmaları gerekir.” diye konuştu.


“Vatandaşlarımız direkt ulaşabilir”
Türk Danışman Suat Çolak ise sigorta alanında güzel hizmetler sunduklarını belirterek “Vatandaşlarımız yazın tatile gidiyor. Burada evlerini su baskını ya da hırsız girmesi durumunda polis raporları doğrultusunda ödeme yapıldığı gibi ev almaları durumunda da ev kredisi veriyoruz. Ayrıca işverenlerin iş yeri arabalarını en makbul seviyede araba sigortası yapıyoruz. Vatandaşlarımız bana sigorta konusunda direkt ulaşabilir.” açıklaması yaptı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat