Alianz yeni bürosuna taşındı

Hamburg 2 Haziran 2018 21:24
Videoyu Aç Alianz yeni bürosuna taşındı
A
a

Hamburg Alianz sigorta şirketi yeni bürosuna taşındı. Hamburg Wolfshagen 1 adresinde yeni bürosunun açılışında büro yetkilisi Thorsten Schmidt ve sigorta danışmanı Süleyman fırıncı Türk vatandaşlarına yönelik sigorta şirketinin çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Hamburg Alianz sigorta şirketi yeni bürosuna taşındı. Hamburg Wolfshagen 1 adresinde yeni bürosunun açılışında büro yetkilisi  Thorsten Schmidt  ve sigorta danışmanı Süleyman fırıncı Türk vatandaşlarına yönelik sigorta şirketinin çalışmaları hakkında bilgi verdiler.
Şirketin Türk müşterilerinden sorumlu sigorta danışmanı Süleyman Fırıncı ‘ Alianz sigorta şirketi olarak her türlü sigorta yapıyoruz. Güvenli bir şirketiz. Halkımız tarafından tanınan güçlü bir şirket olarak  Araç, Özel sağlık, Ev ve iş yeri sigortalarını yapıyoruz. İzin mevsimi nedeni ile seyahat sigortası da yapıyoruz.  Türk vatandaşlarımızın her türlü sigorta işlemlerinin yanında diğer sigorta şirketleri ile olan anlaşmalarından doğan  sorunlarına da çözüm arıyoruz’ dedi
Süleyman Fırıncı vatandaşlarımızın sigorta konusunda  017643257317 numaralı telefondan kendisinden bilgi alabileceklerini söyledi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat