Ali Koç yeni teknik adam hakkında net konuştu: Portekiz ve Almanya ekolü ağır basıyor

Spor 1 Haziran 2021 20:13
Videoyu Aç Ali Koç yeni teknik adam hakkında net konuştu: Portekiz ve Almanya ekolü ağır basıyor
A
a

Düzenlediği basın toplantısında Fenerbahçe gündemine ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Ali Koç, Emre Belözoğlu ile yola devam edilmeyeceğini belirtmesinin ardından yeni teknik adam konusunda da ipucu verdi. Koç, "Tercihimiz, arzumuz ve odaklandığımız nokta Portekiz ve Almanya ekolünden yana" şeklinde konuştu.

Fenerbahçe'de başkan Ali Koç gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Koç ilk kez takımın başına getirmek istediği hocayı net ifadelerle tarif etti.

"İTALYA'DAN BİRİSİNİ GETİRDİĞİMİZDE ŞAŞIRMAYIN"

Ali Koç tercih edilecek hocaya ilişkin, "Bu sefer nasıl futbol oynatması gerektiğini, nasıl disiplin olması gerektiğini, hocanın CV'si ile ilgili kısa bir liste çıkardık. Bir liste çıkardık ama kısa değil. Tüm bunlar olduktan sonra cüzdanım yetecek mi? Maaşına yetti, taleplerine yetecek mi? Bizim gibi kulüplerin en büyük hatası, parayla sıkıntı yaşamamış, istediği her oyuncu alınmış hocaların şapkadan tavşan çıkarması mümkün değil. Tercihimiz daha çok Portekiz, Almanya  üzerinde. İtalya 'dan birini getirirsek yarın bir gün, tarz, profil, geçmiş, başarı açısından Almanya ve Portekiz'e daha çok odaklanıyoruz. Alman ya da Portekizli, geçmişte mümkünse 1-2 şampiyonluğu olması, disiplin getirecek bir teknik direktör olsun istiyorum." ifadelerini kullandı.
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat