Abdullah Şekeroğlu’nun Şiir kitabı yayınlandı

Türkiye 19 Mayıs 2016 11:57
Videoyu Aç Abdullah Şekeroğlu’nun Şiir kitabı yayınlandı
A
a

Tiyatro ve Sinema sanatçısı Abdullah Şekeroğlu’nun ‘Islak Şehir’ adlı şiir kitabı yayınlandı. 176 sayfadan oluşan şiir kitabı büyük ilgi gören Elazığlı Abdullah Şekeroğlu ‘Bir sabah dilime dolanan birkaç keyifli mısrayı mırıldanırken,bana kulak veren sevgili eşim ‘Bu kadar şiir’in var,neden bir kitapta toplamıyoruz’ demez mi.

Tiyatro ve Sinema sanatçısı Abdullah Şekeroğlu’nun ‘Islak Şehir’ adlı şiir kitabı yayınlandı.
176 sayfadan oluşan şiir kitabı büyük ilgi gören Elazığlı Abdullah Şekeroğlu ‘Bir sabah dilime dolanan birkaç keyifli mısrayı mırıldanırken,bana kulak veren sevgili eşim ‘Bu kadar şiir’in var,neden bir kitapta toplamıyoruz’ demez mi.
İşte o an,adını çok sevdiğim şiirimden alan ‘ISLAK ŞEHİR’ adlı bu kitabımı çıkarmaya karar verdik.
’ Diyen Abdullah Şekeroğlu,kitabın her Elazığlının kitaplığın da olması gerektiğini söyleyerek’ Benim için çok değerli olan ve artık her Elazığlının  kitaplığın da olması gerektiğine inandığım bu ilk şiir kitabıma,benden daha çok ilgi gösteren ,desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum’ dedi
Abdullah Şekeroğlu,Elazığlılar için saklanması gereken kültürel bir kitapçık olduğunu belirttiği şiir kitabın da şehri ile insanını bambaşka bir dille özdeşleştirmiş.
 
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat