“Yaşadığım tüm duyguların harmanıyla üretmeye devam edeceğim”

Magazin 11 Ağustos 2021 22:59
Videoyu Aç “Yaşadığım tüm duyguların harmanıyla üretmeye devam edeceğim”
A
a

Şarkıcı Filiz Çankaya “Yaşadığım, gördüğüm, duyduğum, empati kurduğum tüm duyguların harmanıyla büyük bir keyifle üretmeye devam edeceğim." şeklinde konuşuyor.

Bir kadının tek başına hayata tutunması ve hayallerini gerçekleştirmesinin sembolü görülen Şarkıcı Filiz Çankaya’nın “Yeniden Yaz” isimli son single çalışması tüm dijital platformlarda yayınlandı.
 
Yönetmenliğini Sait Panah'ın yaptığı klipte sanatçıya "Bana ikinci baharımı yaşattı." dediği eşi ve yapımcısı Adil Özveren oyunculuğu ile eşlik etti. Çift, klipte aşk tazeledi.
 
Aşk, hüzün ve coşku
 
Şarkıları, genç ve başarılı aranjör Çağatay Karadirek imzalı olan Çankaya, "Şarkılarımda kimi dinleyicilerim aşkı, kimi hüznü, kimi de coşkuyu bulacak. Yaşadığım, gördüğüm, duyduğum, empati kurduğum tüm duyguların harmanıyla büyük bir keyifle üretmeye devam edeceğim." diyor.  
Unutulmaz filmlerin müzikleri ona ait
 
Almanya doğumlu olan ve İzmir'de yaşayan Çankaya’nın çocukluğu ve gençliği Sezen Aksu şarkıları dinleyerek ve söyleyerek geçmiş.
Çankaya, söz ve müziği kendisine ait olan Issız Adam, Gelvedam, Meğer isimli single çalışmaları ile geniş bir hayran kitlesine sahip.
 
Pilates eğitmeni
 
Çankaya aynı zamanda profesyonel bir pilates eğitmeni.
 

 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat