“Türkiye daha güzel”

Magazin 8 Nisan 2022 20:05
Videoyu Aç “Türkiye daha güzel”
A
a

Birkaç gün önce Londra’dan gelen Halit Ergenç “Pandemi döneminde pek gidememiştik. İstanbul'u terk etmedik ama orada bir evimiz var. Türkiye daha güzel. Burası bizim memleketimiz.” dedi.

Haber:Uğur TÜRKMEN

Bir süredir İngiltere'nin başkenti Londra'da yaşayan oyuncu çift Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'in Türkiye'yi terk ettikleri iddia edilmişti. Halit Ergenç bu iddialara cevap verdi. Ünlü oyuncu, Londra'da evlerinin olduğunu ve Türkiye'yi terk etmediklerini söyledi.

Birkaç gün önce Londra’dan gelen, ayağının tozu ile alışverişe çıkan ünlü oyuncu dün Nişantaşı'nda görüntülendi. 

Sevilen oyuncu, her zamanki kibarlığı ile gazetecilerin tüm sorularına cevap verdi. 

Ergenç "Biz sürekli gelip gidiyorduk. Pandemi döneminde pek gidememiştik. İstanbul'u terk etmedik ama orada bir evimiz var. Türkiye daha güzel. Burası bizim memleketimiz. Kalabalıktan kaçtığımız yok. Burada da yeri geliyor metroya biniyorum, yeri geliyor dolmuşa da biniyorum." şeklinde konuştu.

“Herkesin kazancı kendine hayırlı uğurlu olsun”

"Türkiye'de en çok kazanan oyuncular arasında oldukları" iddiası hakkında da konuşan Ergenç, "Öyle mi diyorlar? Bununla ilgili hiçbir şey söylemek istemiyorum. Hiç kimsenin emeği karşılıksız kalmasın. Herkesin kazancı kendine hayırlı uğurlu olsun. Zor bir dönemden geçiyoruz. “Paraydı puldu. Kim ne kazanıyor?” bunları konuşmayı doğru bulmuyoruz." ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat