“TOMRİS” OYUNU BAŞLIYOR

Magazin 14 Eylül 2021 20:47
Videoyu Aç “TOMRİS” OYUNU BAŞLIYOR
A
a

TOMRİS: “Yalnızlığımdır özgürlüğümün bedeli”

Rain Media’nın yapımcılığını üstlendiği “Tomris” oyunu Ekim ayında tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Kendini Tomris Uyar zanneden akıl hastanesindeki bir kadının iç konuşmaları “Sen Tomris değilsin!” diyen dış sesin uyarısıyla “Ben kimim?” sorusuna dönüşüyor…

TOMRİS’i JANSET CANLANDIRACAK

Canlandırdığı dizi karakterleriyle herkesin kalbinde yer edinen Janset Paçal “Tomris” karakterine hayat verecek. Oyun için imajını sil baştan yenileyen Janset, kaşlarını kazıdı.

Akıl hastanesindeki bir kadının kendini Tomris Uyar’da aramasını konu edinen oyunu Kaan Erkam yazdı. Yönetmen ise uluslararası oyunculuğu ve rejisörlüğüyle ünlü olan Mehmet Ulay.

Tomris Uyar’da kendini arayan zeki ama bipolar bozukluğu olan bir kadının; ilişki, aşk, evlilik kavramları ile yüzleşmesi Tomris Uyar’ın hayat hikâyesiyle kendini ifade etmeye çalışması harmanlanıyor.

Provaların tüm hızıyla devam ettiği oyun 4 Ekim’de seyircilerle buluşmak için gün sayıyor.
 

Kısaca Rain Media Hakkında: Rain Media 2011’de Avrupa’da başlayan serüvenini, 2020 itibariyle Türkiye’ye taşıyarak sanat yolculuğuna devam eden bir yapım şirketidir. Güçlü kadrosu ve dijital dünyayla uyumlu, yenilikçi yaklaşımıyla sinema, tiyatro, TV ve dijital içeriklerin yapımlarını üstlenir. Rain Media ilham aldığı fikirlerle sadece bugün değil gelecek için üretir.

Türkiye’de yapımcılığını üstlendiği ilk tiyatro oyunu “Tomris”i Ekim ayında tiyatro severlerle buluşturacak Rain Media, pek çok dikkat çekici projeyi hayata geçirmek üzere yoğun bir şekilde çalışıyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat