“Sayın Ali Koç’un derneğimizle ilgili sözleri gururumuzdur”

Spor 28 Mart 2022 12:25
Videoyu Aç “Sayın Ali Koç’un derneğimizle ilgili sözleri gururumuzdur”
A
a

Hamburg Fenerbahçeliler Derneği’nin başkanlığına yeniden seçilen Mustafa Çömlek “Sayın Ali Koç’un “Hamburg Fenerbahçeliler Derneği açık ara örnek gösterilecek bir dernektir.’ sözleri bizim gururumuzdur.” dedi.

Hamburg Fenerbahçeliler Derneği Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Hamburg ID- Diamond Salonu’nda yapılan Olağan Genel Kurul’da divan başkanlığına Mesut Sipahi, Coşkun Coştur, Murat Kaplan seçildi. Hamburg Fenerbahçeliler Derneği Basın Sözcüsü Mehmet Taner derneğin faaliyet raporu ile ilgili geniş bilgi sundu.

Olağan Genel Kurul’da, 2006 yılından itibaren başkanlık görevini sürdüren Mustafa Çömlek yeniden başkan seçildi. 
Çömlek toplantıda yaptığı konuşmada “Sayın Ali Koç’un Hamburg’da söylediği ‘Dernek var, dernek var. Fenerbahçe spor kulübüne zor koşullarda sahip çıkan dernek var. Fenerbahçeli olup kulübümüze destek vermeyen dernek var. Hamburg Fenerbahçeliler Derneği açık ara örnek gösterilecek bir dernektir.’ sözleri bizim gururumuzdur. Bu sözden sonra derneğimizi sizlere anlatmaya gerek görmüyorum.” ifadelerini kullandı.  

“Fedakârlık gösteriyoruz”
Yönetim Kurulu olarak verdikleri tüm sözleri yerine getirdiğini belirten Çömlek “20 yıldır Hamburg Fenerbahçeliler Derneği içerisindeyim. Bizde başkan duruyor ama yönetimdeki arkadaşlar değişiyor. Bizdeki bu değişiklik görünmüyor. Benimle bugüne kadar çalışan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Son yönetim kurulunda bulunan arkadaşlar çok fedakârlık göstererek çalışma yaptı. Derneğin tarihinde en güzel yönetim kurulunu oluşturduğuma inanıyorum. Yönetim kurulu oluşturmak da kolay değildir. Birbirini tanımayan insanları bir araya getirip oluşturduğumuz bu yönetim, birçok faaliyete imza attı, ailesinden fedakârlık ederek çalışıyor.” sözlerini sarf etti.  


Yönetim ve denetleme kurulları
 
Hamburg Fenerbahçeliler Derneği’nin yönetim ve denetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:
Yönetim Kurulu

Mustafa Çömlek, Himmet Keklikçi, İrfan Gündoğan, Mahmut Çakaloğlu, Tuana Çakaloğlu, Uğur Acun, Ahmet Koşan, Hasan Yılmaz, Ali Gani, Selim Kavcıoğlu, Mehmet Taner, Murat Yıldırım, Belkız Gökçen, Himmet Keklikçi, Şenay Aydın ve Meral Çelik,Şuayip Karakuş

Denetleme Kurulu

Gülseren Kaya, Ergüven Aygün ve Bünyamin Yağdıran.


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat