“Ne olur, bebeğimi sağlığına kavuşturalım”

Türkiye 2 Haziran 2022 21:30
Videoyu Aç “Ne olur, bebeğimi sağlığına kavuşturalım”
A
a

SMA hastası 14 aylık Göktuğ Altunöz’ün babası Atakan Altunöz “Desteğe ihtiyacımız var. Ne olur, bebeğimi sağlığına kavuşturalım. Kampanyamız valilik tarafından izinli şekilde yürütülüyor.” dedi.

Haber:Hüseyin EKMEKCİ/İSTANBUL

14 aylık Göktuğ Altunöz’ü sağlığına kavuşturmak için yardım kampanyası düzenlendi.
7 Aylık iken SMA hastalığına yakalanan ve annesi tarafından terk edilen Göktuğ Bebek, babası Atakan Altunöz ile İstanbul’da yaşıyor.
Çocuğunun tedavisinin, SMA hastası çocukların sağlığına kavuştuğu Dubai’de yapılması gerektiğini söyleyen Altunöz “1 milyon 862 bin 224 dolar tedavi ücreti tutuyor. Bu ücreti ödeme gücümüz yok. Sosyal medya paylaşımları ve çağrıları sayesinde bu paranın yüzde 25’ni kampanya ile toplayabildik.” diye konuştu.

“Elazığlı, bebeğine sahip çıksın”
Elazığlı olan Altunöz, Elâzığ Belediye Başkanı başta olmak üzere iş adamlarını, sivil toplum kuruluşu temsilcilerini ve duyarlı vatandaşları destek vermeye çağırarak “Desteğe ihtiyacımız var. Ne olur, bebeğimi sağlığına kavuşturalım. Kampanyamız valilik tarafından izinli şekilde yürütülüyor. Öncelikle Elâzığlı, bebeğine sahip çıksın. Bebeğim, onların da bebeğidir.” ifadelerini kullandı.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat