“Motivasyon, başlamanızı sağlar”

Magazin 27 Ağustos 2022 13:33
Videoyu Aç “Motivasyon, başlamanızı sağlar”
A
a

SER-O lakabıyla bilinen ve Almanya’nın en ünlü DJ’leri arasında sayılan Serdar Er, “Motivasyon, başlamanızı sağlar. Alışkanlıklar ise ayakta tutar.” diyor.


Yıllardır Düsseldorf’ta yaşamını sürdüren ve Almanya’nın en ünlü DJ’leri arasında sayılan SER-O lakaplı Serdar Er, müzikte gösterdiği başarının yanı sıra, yaşama ait iz bırakan sözleriyle de tanınıyor.
“Motivasyon, başlamanızı sağlar. Alışkanlıklar ise ayakta tutar.” diyen SER-O, başarısını “Duyguya ya da yeteneğe sahip olmak. “Kitlem ne istiyor?”, “Onları o moda nasıl sokarım?” sorularına muhteşem yanıtlar üretmek. Birini DJ yapan budur.” şeklinde özetliyor.
Yanıtlarıyla kitlesini yakalamayı başaran, sahne hâkimiyeti ve kendine has stiliyle kendisine hayran bırakan SER-O, bugüne dek Bilal Sonses, Feride Hilal Akın ve Hande Ünsal gibi sanatçılarla sahne aldı.
DJ, 10 Eylül 2022’de İsviçre’nin en iyilerinden Club Dilaila’ da şarkıcılığa, İrem Derici’yle de bir konsere hazırlanıyor.

Single hazırlıyor


24 Ağustos 1994 yılında Bingöl’de doğan SER-O, kariyerinin yedinci yılı olan 2022’de, Alanya’daki Club Summer Garden ve White in White Beach Club, Didim’deki Sensation Club ve Alaçatı’daki Tren-Alaçatı’dan oluşan turnesini tamamladı. Şu an Almanya’nın en iyi kulüplerinde her hafta sahne alan SER-O, yeni bir single hazırlıyor.
 
 
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat