“Hekim Gözünden Hayattan Kareler” Konulu 14 Mart Tıp Bayramı Fotoğraf Yarışmasını Kazananlar Belli Oldu

Türkiye 23 Mart 2022 14:34
Videoyu Aç “Hekim Gözünden Hayattan Kareler” Konulu 14 Mart Tıp Bayramı Fotoğraf Yarışmasını Kazananlar Belli Oldu
A
a

14 Mart Tıp Bayramı’nın önemine vurgu yapmak amacıyla Hekimler Arası İletişim ve Konsültasyon Platformu Medklik tarafından düzenlenen, “Hekim Gözünden Hayattan Kareler” konulu fotoğraf yarışması birbirinden değerli jüri üyelerinin değerlendirmeleri ile sahiplerini buldu.

14 Mart Tıp Bayramı’nın önemine vurgu yapmak amacıyla Hekimler Arası İletişim ve Konsültasyon Platformu Medklik tarafından düzenlenen“Hekim Gözünden Hayattan Kareler” konulu fotoğraf yarışması birbirinden değerli jüri üyelerinin değerlendirmeleri ile sahiplerini buldu.
Hekim Gözünden Hayattan Kareler konulu, Mobhis A.Ş. tarafından geliştirilen Hekimler Arası İletişim ve Konsültasyon Platformu Medklik mobil uygulaması tarafından organize edilen, 14 Mart Tıp Bayramı Fotoğraf yarışmasını kazanan hekimler belli oldu. Abdi İbrahim tarafından üretilen Forbiome Probiyotik katkılarıyla düzenlenen yarışmaya pek çok farklı branş hekiminden başvurular ulaştı.
Amatör ve profesyonel hekim fotoğrafçıların; kendi objektiflerinden hayata dair hikâyelerinin heyecanlandıran, duygulandıran, sıra dışı fotoğraflarının yarıştığı organizasyonda; İsmail İKİZ ( AFIAP / GFSD Yönetim Kurulu Başkanı), Op. Dr. Fahri YILMAZ (AFIAP / Fotoğraf Sanatçısı) ve Melih SULAR (AFIAP / Fotoğraf Sanatçısı) jüri idi

Hekim Gözünden Hayattan Kareler” Konulu 14 Mart Tıp Bayramı Fotoğraf yarışmasında ödül kazananlar:

  1. 1.Kapatıyoruz isimli fotoğrafı ile Dr. Mehmet Erdal KINACI
  2. 2.Dede Torun isimli fotoğrafı Doç.Dr. Ali Rıza AKYÜZ
  3. 3.Doğanın Zerafeti isimli fotoğrafı Dt. Hakan YILDIRIM
  4. 4.Dara ve Kadın isimli fotoğrafı Yrd.Doç.Dr. Gizem GİZLİ
  5. 5.Birecik Barajında Balıkçılar isimli fotoğrafı Dr. Ahmet Doğan YARDI
  6. 6.Balık Kartalı isimli fotoğrafı Uzm.Öğr.Dr. Orhan ÇİÇEK
  7. 7.Perşembe Yaylası isimli fotoğrafı Op.Dr. Ömer YAĞLIDERE

Medklik Hakında: Hekimler arasında konsültasyon ve iletişimi sağlamak, doğru bilgi, görüş sunacak profesyonel bir ortam oluşturmak, rutin vakaların eğitimsel paylaşılması, yardım gerektiren ya da özellikli vakaların hızlı bir şekilde çözülmesine katkıda bulunmak amacıyla kurulmuş dijital bir platformdur. 26 bini aşkın hekim kullanıcısıyla alanında ülkemizin ilk ve en büyük platformudur.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat