“BİZ DE ADALET İSTİYORUZ”

Almanya 15 Nisan 2022 18:47
Videoyu Aç “BİZ DE ADALET İSTİYORUZ”
A
a

15 yaşındaki kızı Alman komşusu tarafından tacize uğrayan Sönmez Öztürk “Bu Alman komşu yüzünden çocuklarım psikolojik tedavi bile görüyor. Biz de adalet istiyoruz.” dedi.


Çocuklarıyla birlikte 2.5 yıldan bu yana Alman komşusunun şiddet ve tacizlerine maruz kalan Sönmez Öztürk “Bu Alman komşu yüzünden çocuklarım psikolojik tedavi bile görüyor. Bir Alman kadının sevgilisi, onun kapısına vurduğu için ceza alıyor ama bize şiddet ve taciz uygulayıp ırkçı sözler söyleyen bu Alman’a kimse bir şey yapamıyor. Biz de adalet istiyoruz.” diye konuştu.

“Pis Müslümanlar, pis Türkler’ dedi
Öztürk, geçtiğimiz günlerde Zoom üzerinden Zafer Özpolat ile Pazar Sohbetleri isimli canlı yayına katılarak komşusu ile yaşadığı sorunları anlatmıştı. Canlı yayında, 38 yaşındaki Alman komşusunun 15 yaşındaki kızına tacizde bulunduğunu iddia eden Öztürk “Adam yarı çıplak hâliyle kızımı evine çekmeye çalıştı ama biz sesimizi kimseye duyuramadık. 100’den fazla şikâyette bulunduk. Polis kapımıza geldi ama bir sonuç çıkmadı. Bize “Pis Müslümanlar, pis Türkler!” diye sözlü ve fiziksel saldırıda bulundu hatta oğlum elinden yaralandı. Raporlarımız var. 15 yaşındaki kızımı sürekli takip ediyor. Kapı önünde bekleyip bize sözle saldırıyor.”  şeklinde konuştu.

Remzi Uysal’a teşekkür
gazetehamburg Yazarı Remzi Uysal sayesinde basında olayı duyurduklarını söyleyen Öztürk “Allah ondan razı olsun! Onun sayesinde sesimiz duyuruldu.” ifadelerini kullandı.
Dava 22 Nisan’da
Öztürk’ün sudan bahanelerle iptal edilen davası 22 Nisan tarihinde görülecek.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat