‘Ameliyatsız doğal yöntemlerle güzelleşin’

Hamburg 26 Kasım 2017 00:14
Videoyu Aç ‘Ameliyatsız doğal yöntemlerle güzelleşin’
A
a

Almanya’nın Hamburg kentinde 14 yıldır kozmetik alanında ‘Ameliyatsız doğal yöntemlerle güzelleşin’ sloganı ile hizmet veren Sultan Şahbaz , kozmetikle ilgili önemli bilgiler verdi.

Zafer Özpolat/Gazetehamburg

Almanya’nın Hamburg kentinde 14 yıldır kozmetik alanında ‘Ameliyatsız doğal yöntemlerle güzelleşin’ sloganı ile hizmet veren Sultan Şahbaz , kozmetikle ilgili önemli bilgiler verdi.
 
Kozmetik deyince akla temizlik ve bakım gelir.
 
‘Küçüklüğümde ilk oyuncağım benim ojeydi. Herkes oyuncakları ile oynarken ben hep boya ve ojelerle ilgilenirdim.’ diyen Sultan Şahbaz ‘Profesyonel olarak 14 yıldır kozmetik ile ilgileniyorum. Kozmetik eğitimi aldım. Hamburg’un Wandsbek semtinde açtığım kozmetik salonum ile hizmet veriyorum. Kozmetik deyince   akla güzellik, temizlik ve bakım gelir.Pencereden dışarı baktığınızda kimi kuşları tabiatı görür, kimi de camdaki lekeleri pislikleri görür. Allah’ın verdiği bedeni kesinlikle bakmak zorundayız. Çok büyük değişiklikler yapmadan vücuda ve yüze zarar vermeden temizlik ve bakım  yapmak gerekiyor’
 
Kozmetik salonlarından ön bilgi alın
 
Kozmetik salonlarına temizlik ve bakım için giden kadın ve erkeklerin nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda uyarılarda bulunan Sultan Şahbaz ‘Kadın ve erkeklerimiz kozmetik salonlarına gittiklerinde öncelikle ön bilgi almaları gerekir. Ne istediklerini tam olarak anlatmaları gerekir. Kozmetik salonunda ne ürünler kullanılıyor, bunları araştırmak lazım.
Ben estetik ameliyatlarına karşı değilim. Ben bazı insanların estetik ameliyatına ihtiyacı olmadığına inanıyorum. Daha doğal yöntemlerle yapabilirler. Eğer kişinin sağlık sorunu yoksa burnundan nefes alma sorunu yoksa estetik ameliyatı olmasına gerek yok. Göğüsleri aşırı büyük olup bel ağrısı yapmıyorsa ameliyata gerek yoktur.
Biz burun estetiğinde doğal ürünle çalışıyoruz. Kesinlikle ilaç ve botoks olmayan bir ürünle çalışıyoruz. Sadece iğneden doğan reaksiyonlar olabilir, kesinlikle alerji yapmaz.

Makinelerimiz genellikle 2017 yılında çıkan makinelerdir.

2018 yılında yeni makinelerde alacağız. Kesinlikle geçen yılın ürünlerini kullanmamaya çalışıyoruz. Bizim için en önemlisi memnuniyet.
diyen Sultan Şahbaz, tüy almada son model teknoloji ile çalıştığını belirterek ‘Tüy almada   eskiden EPL vardı. Şimdi yeni bir teknoloji ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bu yeni makinemizle ilk seans da büyük sonuç alabiliyoruz. Işık tedavisi ve radyo frekansla çalışıyor. Kişinin sağlık sorunu yoksa hormon bozukluğu yoksa bu makinemizle iki üç seans da iyi bir sonuç alıyoruz. Eğer vücut sürekli tüy üretiyorsa bizim bununla savaşmamız gerekiyor. Bizim yok ettiğimiz tüyler gelmiyor, fakat insan vücudunda milyonlarca tüy üreten uyuyan kökler vardır bunlar sonradan canlanabilir, tüy yapılan bölgede değil başka yerde oluşur.
 
Erkeklerimizde kadına uyguladığımız bazı işlemleri istiyorlar
 
%60 ağırlıklı kadın müşterileri olduğunu, %40 oranında da erkek müşterileri olduğunu söyleyen Sultan Şahbaz ‘Erkek müşterilerimizin bazıları Kalıcı makyajdan tutun, kaş arası dolgusu dahi yapıyoruz erkek müşterilerimize erkeğe erkek özel işlemler tabii ki, yapıyoruz.
En büyük hedefim doğal ürünlerle ameliyatsız ameliyat yapmış gibi güzel ve estetik görüntüler oluşturmak ve birçok insanı mutlu etmek ameliyatsız her kese uygun işlem benim hedefimdir. Buna çok dikkat ediyoruz’
dedi 


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat