Lütfü Kortağ başkanlığı bıraktı

Geçtiğimiz genel kurulda başkanlığa 15.kez seçilen Hamburg Beşiktaşlılar Birliği başkanı Lütfü Kortağ sağlık sorunlarını gerekçe göstererek başkanlığı bıraktığını açıkladı. Lütfü Kortağ'dan boşalan başkanlık koltuğuna Bülent ireçge getirildi.

Spor 4 Mart 2018 22:57
Lütfü Kortağ başkanlığı bıraktı
-A +A

Geçtiğimiz genel kurulda başkanlığa 15.kez seçilen Hamburg Beşiktaşlılar Birliği başkanı Lütfü Kortağ  sağlık sorunlarını gerekçe göstererek başkanlığı bıraktığını açıkladı.
Lütfü Kortağ’dan  boşalan başkanlık koltuğuna Bülent ireçge  getirildi.
Konu ile ilgili olarak Hamburg Beşiktaşlılar Birliği adına Ali Akdemir imzası ile yapılan basın açıklaması şöyle


'Hamburg Beşiktaşlılar Birliği 04.03.2018 tarihinde gerçekleştirmiş olduğu yönetim kurulu toplantısında  başkan Lütfü Kortağ'ın sağlık sorunlarından dolayı vermiş olduğu istifa kararını  onaylayarak,  başkanlığa,  bugüne kadar ikinci başkan olarak görevini sürdüren , Bülent İreçge'yi getirmiştir.
Hamburg Beşiktaşlılar Birliği olarak;  Bugüne kadar derneğimize vermiş  olduğu katkılarından dolayı Lütfü Kortağ'a teşekkür ederiz.
  Beşiktaş'a Büyük Bir Aşkla Olan Yolculuğumuz Devam Ediyor
Kurulduğumuz 2002 yılından beri Beşiktaş'a hizmet aşkıyla çıktığımız uzun soluklu maratonumuz büyük bir heyecan ve çoşkuyla yeni dönemde de devam ediyor.
Başkan Lütfü Kortağ'dan boşalan başkanlık koltuğuna, son genel kurulumuzda  ikinci başkanlığa seçilen, uzun süredir yönetici olarak HBB'ye  hizmet veren,  Bülent İreçge arkadaşımızın layığıyla yerine getireceğine inancımız sonsuzdur. Kendisine başkanlık görevinde başarılar dileriz.
Hamburg Beşiktaşlılar Birliği olarak bünyemizdeki bu görev değişikliğini,  siz değerli basın mensuplarını bilgilendirmek amacıyla  paylaşır,   çalışmalarınızda başarı dileklerimizle, dostça sevgi ve saygılarımızı  sunarız...
Hamburg Beşiktaşlılar Birliği  Yönetim Kurulu  adına;
Sekreter
Ali Akdemir
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

CHP'nin başına kim gelmeli

CHP'nin başına kim gelmeli

  • Kemal Kılıçdaroğlu : 1 Oy (%6)

  • Muharrem ince : 17 Oy (%94)

Duyurular
Arşiv