Hamburg Fenerbahçe genel kurulunu yaptı.

Almanya’nın Hamburg kentinde çalışmalarını sürdüren Hamburg Fenerbahçeliler Derneği genel kurulunda yeni yönetim seçildi.

Hamburg 9 Ekim 2017 00:15
Hamburg Fenerbahçe genel kurulunu yaptı.
-A +A

Almanya’nın Hamburg kentinde çalışmalarını sürdüren Hamburg Fenerbahçeliler Derneği genel kurulunda yeni yönetim seçildi.
Haus 7 salonunda yapılan genel kurul ,Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, gazi ile şehitler için bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.
Divan kurulu başkanlığına Hamburg Türk Toplumu başkanı (TGH) Mesut Sipahi seçilirken diğer üyeler  Murat Kaplan ve Zeynep Arslan oldu.
 
Çömlek eleştirilere cevap verdi
 

Mayıs ayında yapılan genel kurul ile ilgili eleştirilere cevap veren  Hamburg Fenerbahçeliler Derneği başkanı Mustafa Çömlek ‘Mayıs ayındaki Genel Kurul sonrasında bazı üyeler ve üye olmayan arkadaşlar toplantıdan haberdar olmadıklarını veya kendilerine toplantı davetinin ellerine ulaşmadığını ileri sürmüşler. Üstelik meseleyi isteyerek yada istemeyerek bazı basın kuruluşlarına bildirmişler. Halbuki biz burada birbirimize bağlı olmamız gereken ve ortada bir sorun olması halinde birbirimize yapıcı diyalog ile yaklaşmamız  gerektiğine inan bir derneğiz. Biz bugüne kadar  faydalı çalışmalar ve faaliyetler dışında hiçbir çalışma içinde olmadık.Bizim hiç bir çıkarımız ve menfaatimiz yoktur. Samimiyetle davranmamıza rağmen arkadaşların bu yöndeki ifadelerine binaen  ve herhangi bir kırgınlığa mahal vermemek üzere yönetici arkadaşlar ile genel kurul’u yenileme kararı aldık. Bu amaç ile birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla birbirimiz ile ilişkiler sürdürmek çok önemlidir. İyi niyet ve samimiyet olduğu sürece kapımız herkese açık olmuştur.” Dedi
 
Kadınlar Çömleği geçti
 
Yönetim kurulu için 19 aday yarıştı. Yapılan oylamada Yönetim Kurulu sırasıyla Belkıs
Gökçen( 42), Şenay Gemici(40), Ayşe Öztürk( 35), Mustafa Çömelek(35), Hasan Yılmaz(32), Ali Gani(32), Ergüven Aygün(31), Ahmet Koşan(31), İsmail Yılmaz(31), Cihan Geçit(31), Murat Yıldırım(30), Bünyamin Yağdıran(29), Erkal Balçık(29)

Listede başında kadın adayların mevcut başkan Mustafa Çömelek’ten fazla oy alması dikkat çekti.
Denetleme Kurulu: Önder Karakuş, Güner Yılmaz ve yedek üye Osman Uzan’dan oluştu.
Sayman Bünyamin Yağdıran kasada 2440 Euro olduğunu aktardığı genel kurulda Divan başkanı Mesut Sipahi 13 kişilik Yönetim Kurulu daha sonra yapacağı toplantıda Başkan, Başkan Yardımcısı ve Sayman’ı kendi aralarında belirleyeceğini aktardı.
Genel kurulda konuşan Mustafa Çömlek Fenerbahçeli üyeler ile Fenerbahçe kulübünü ziyaret  etmek üyelere yönelik gezi planladıklarını,yakında çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini söyledi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

CHP'nin başına kim gelmeli

CHP'nin başına kim gelmeli

  • Kemal Kılıçdaroğlu : 1 Oy (%17)

  • Muharrem ince : 5 Oy (%83)

Duyurular
Arşiv