CHP Hamburg’da ikinci başkandan başkan Coşkun Coştur’a suçlama

CHP Hamburg Derneği ikinci Başkanı Ali Rıza Al üyelere gönderdiği açıklamada CHP Hamburg Başkanı Coşkun Coştur’u eleştirerek ‘Coşkun Coştur Yönetim Kurulu kararlarını ve tüzüğü tanımaz hale gelmiştir. Tek başına kararlar almakta ,Yönetim Kurulu üyelerinin çoğunluğunun olmadığı toplantılar düzenleyip meşru olmayan kararlar vermektedir.’ Dedi

Hamburg 10 Mart 2018 22:12
CHP Hamburg’da ikinci başkandan başkan Coşkun Coştur’a suçlama
-A +A

CHP Hamburg ve Schleswig Holstein Birliği ikinci başkanı Ali Rıza Al, dernek üyelerine gönderdiği açıklamada başkan Coşkun Coştur’u  eleştirerek ‘ Yönetim kurulu kararlarını ve tüzüğü tanımaz hale getirmiştir. Tek başına karar almakta, yönetim kurulu üyelerinin çoğunluğunun olmadığı toplantılar düzenleyip, meşru olmayan kararlar vermektedir’ dedi  
 
Derneğin ikinci başkanı Ali Rıza Al , dernek üyelerine gönderdiği açıklaması şöyle
 
Saygıdeğer CHP HH-SH Birliği üyeleri ve Cumhuriyet Halk Partisi gönüllüleri
 
2016 tarihinde göreve geldikten sonra uyum içerisinde yakın bir zamana kadar getirdiğimiz süreç Sayın Coşkun Coştur un HAAD deki başkanlığını fiilen sürdürmesi, tüzüğe riayet etmemesi nedeniyle Yönetim Kurulu üyeleri arasında görüş ayrılıklarına ve tartışmalara sebep olmuştur. Bu tartışmaların neticesinde Sayın Coşkun Coştur Yönetim Kurulu kararlarını, tüzüğü tanımaz hale gelmiştir. Tek başına kararlar almakta ,Yönetim Kurulu üyelerinin çoğunluğunun olmadığı toplantılar düzenleyip meşru olmayan kararlar vermektedir.

 
Kılıçdaroğlu’nu vizyonsuzlukla suçlayan yazı yazdı
 
Sahibi olduğu Güneş dergisinde CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu vizyonsuzlukla suçlayan yazı yazdığını belirten açıklamada derneğin ikinci başkanı Ali Rıza Al ‘Yönetim Kurulu üyelerinin bilgisi olmadan birlik adına CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ‘nu vizyonsuzlukla eleştirdiği yazısını sahibi olduğu Güneş Dergisinde yayınlatarak birliğimizi Genel Merkez ve Üyelerimiz nezdinde zora sokmuştur. Yaşanan bu olumsuz gelişmeler sebebiyle ülkemizin de için de bulunduğu şartlar, yaklaşan başkanlık seçimi her gün artan baskı ve adaletsizliklerin sürdüğü göz önüne alınarak, etkin özveri ile bu mücadelenin sürdürülebilmesi, birliğimizin daha fazla zarar görmemesi adına ivedilikle bu sorunun aşılması gerekmektedir.
 
CHP üyelerini toplantıya çağırdı
 
Ali Rıza Al açıklamasında  CHP üyelerini düzenlenecek istişare toplantısına çağırarak ‘Yönetim kurulu üyelerinin çoğunluğunun bu yöndeki tutumu ve oy çokluğu ile alınan kararla Siz saygı değer üyelerimizi 25.03. 2018 Pazar Günü saat 16.00 da Hat Haak Bir Toplumu (Hakbir) derneğinde ( Bargstedgasse 7 20539) gerçekleşecek bilgilendirme akşamı toplamımıza davet ediyoruz.
Gün  sıkıntıları aşıp birliğimizi yeniden tesis etme günüdür.
Yönetim Kurulu İkinci Başkanı Ali Rıza Al’
 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

CHP'nin başına kim gelmeli

CHP'nin başına kim gelmeli

  • Kemal Kılıçdaroğlu : 1 Oy (%6)

  • Muharrem ince : 17 Oy (%94)

Duyurular
Arşiv